סדנת זוגות בגיאורגיה

 

קחו פסק זמן ובואו לסופש'-סדנה זוגית בגיאורגיה !

IMG_4971-768x511

אני שמחה להזמינכם לסוף שבוע של חופשה בשילוב סדנת זוגות ייחודית  בה תתנתקו מהמירוץ המטורף של החיים, תתחברו לעצמכם ותתמקדו במה שחשוב: בכם.

בקבוצה קטנה ואינטימית, תגיעו אל התת מודע (שלעיתים מנהל את חיינו), באמצעות דמיון, זיכרונות ילדות ופסיכודרמה:  תלמדו כיצד להפוך לחבר, למאהב ולמרפא הטוב ביותר של בן/בת הזוג שלכם/ן.  באווירה מכילה ועוטפת, תרכשו מיומנויות שיאפשרו לכם לדבר על הכמיהות שלכם, לפתור קונפליקטים ולהחזיר אנרגיה והתלהבות לזוגיות.  תתרגלו כיצד לפרגן לבן/בת הזוג בצורה אפקטיבית. תגלו מהיכן נובעים הקשיים שלכם ושל בן/בת הזוג.

גם אם הזוגיות שלכם יציבה, שחוקה או מעורערת, העניקו לעצמכם הזדמנות לחוות ריפוי ושינוי. הציתו מחדש את האהבה, את התשוקה הרומנטית, ההתלהבות, השמחה וההנאה!

שלושה ימים של חוויה עוצמתית, שתשנה את הזוגיות שלכם, במלון מפנק ומרגיע.

  • כל זה בשילוב טיולים, או סקי למעוניינים.
  • אין צורך בכישרון משחק ואינכם נדרשים לחלוק פרטים אישיים עם הקבוצה.
  • הסדנה מוכרת כהוצאה לצרכי מס.
  • הסדנה מיועדת לזוגות בלבד. עדיין לא בזוגיות? לחצו כאן והצטרפו לסדנה בדיוק עבורכם, תוכלו לעבוד על מה שמעכב אתכם ומונע מכם זוגיות טובה.
  • מיועד גם למטפלים המעוניינים להרחיב את ארגז הכלים.
  • מספר המקומות מוגבל. הרשמה עד 15/11/17. לפרטים נוספים – 054-4940915

למה גיאורגיה? רק שעתיים טיסה. קרוב, אבל רחוק. עולם שונה, זמן אחר שמאפשר התנתקות מהעבר וחיבור להווה. וגם בגלל הפשטות, האנשים הלבביים, והחצ'פורי כמובן !

כמה זה עולה? 3,700 ₪ למשתתף, כולל: טיסות, לינה, ארוחות בוקר וערב, העברות וטיולים. (*סקי למתחילים/ מתקדמים בתשלום נפרד).  הרשמה ושריון מקומות עד 15/11/2017

לו"ז:

יום ה'–  22/2/18

19:00 טיסה מנתב"ג , הגעה ולינה בחדרים לצפייה במלון לחצו כאן

יום ו'-

ארוחת בוקר

סדנת בוקר

טיול –במצחתה (Mteshkheta)

ארוחת ערב גיאורגית

סדנת ערב

יום שבת

ארוחת בוקר

סדנת בוקר

טיול- (או סקי למעוניינים) טיול לעיירת הנופש בורג'ומי (Borjumi) ולמעיינות חמים.

סדנת ערב

ארוחת ערב כמיטב המסורת הגיאורגית

יום א'

ארוחת בוקר

*סקי / *טיפולי ספא (בתשלום נפרד)

סדנה – סיכום

טיול בטביליסי  כולל זמן חופשי לקניות

21:00 נסיעה לשדה התעופה.

על קצה המזלג- מידע על המקומות בהם נטייל: 

טביליסי, בירת גיאורגיה, היא המרכז התעשייתי, התרבותי והכלכלי של גיאורגיה. העיר ממוקמת בעמק המוגן מרוחות החורף הקרות, למרות הטמפרטורות, הקור סביר כיוון שאין רוח, קצת בגדים חמים וזה די בסדר. על פי המיתולוגיה הגיאורגית, שטחה הנוכחי של העיר היה מכוסה יערות, והמלך וחטנג המכונה "בעל ראש הזאב ", הלך לצוד פסיונים בעזרת בז, באזור שהיה מכוסה ביערות. במהלך הציד, הבז הכה בפסיון בעודו עף באוויר, והשניים נפלו לתוך מעיין חם ומתו. כאשר הגיעו הציידים היו שתי הציפורים מבושלות. המלך וחטנג התלהב כל כך מן המעיינות החמים עד כי שכח את אובדן הבז, והחליט לגדוע את היער ולבנות עיר באותו המקום. המילה "תבּילי" (თბილი) פירושה בגאורגית "חמים", ומכאן "תבּיליסי" – "מקום חמים". עד היום ישנם שם מעיינות גופרית חמים הנובעים מהאדמה. רובע בתי המרחץ של טביליסי, אבאנותובני, נמצא באזור זה. זה הסיפור על פסל הבז מקדם את פני הבאים לרובע אבאנותובני שבטביליסי.

גיאוריגיה מפה

בורג'ומי ובקוריאני– בורג'ומי היא עיירת נופש ומרפא. התעשייה הקשורה במי הבורג'ומי שהתפרסמו בראשית המאה ה-19, כאשר חיילים מצבא האימפריה הרוסית, נשלחו לערוץ בורג'ומי כדי להצטייד בעצים. כשהגיעו ליער שמעו את רעש המים וגילו מעיין חם הנובע מהאדמה. הקצין האחראי דאג להגדיל את פתח המעיין ולמלא בקבוקים מהמים הנובעים עבור הרגימנט. בשנת 1829 נלקחו, לראשונה, דגימות ממעיינות בורג'ומי למוסקבה. מאז החל פרסומם של מי הבורג'ומי בכל רחבי האימפריה הרוסית כמים בעלי סגולות מרפא. בשנת 1845  הביא הנציב העליון של קווקז, יבגני גולובין, את בתו, קתרינה, להתרפא בבורג'ומי, ומשהחלימה קרא למעיין על שמה "מעיין קתרינה". באותה שנה גם הוחשה העברת הבעלות הרשמית על המים משליטת הצבא לשליטה אזרחית. בשנת 1850 הפכו את מקום נביעת המעיינות ואת כל האזור לפארק לאומי גדול. אגב, גאורגיה הגישה בקשה למועמדות אירוח המשחקים האולימפיים בחורף 2014 בעיירה בורג'ומי ובקוריאני, אך הוועד האולימפי בחר בסוצ'י, רוסיה.

Bordschomi

בקוריאני היא עיירת נופש של עונת החורף בעבור חובבי סקי, אך בזכות אוויר הרים היא מושכת נופשים גם בקיץ. ממוקמת במורד הצפוני של רכס תריאלתי שבקווקז הקטן, על גדת הנהר בקוריאניסצקאלי, בגובה 1,700 מ' מעל פני הים. העיירה בנויה על קרקע שנוצרה מהתמצקות הלבה שהתפרצה מהר הגעש מוּחֵרי; העיירה נמצאת בתחתית האגן המבני של בקוריאני ולכן בדרך כלל אין בה משבי רוח.

מצחתה- היא עיר הבירה העתיקה של גאורגיה הממוקמת במפגש הנהרות קורה ואראגווי, כ-27 ק"מ צפונית לבירה טביליסי. העיר השוכנת במרכזו של חבל כארתלי ההיסטורי משמשת כיום כבירת מחוז מצחתה מתיאנתי, ומהווה את המרכז המנהלתי של נפת מצחתה. בעיר נפגשות הדרך בין הים הכספי והים השחור עם הדרך היוצאת מטביליסי צפונה לכיוון רוסיה (הדרך הצבאית הגיאורגית). במצחתה עוברת גם מסילת הברזל העיקרית של גאורגיה, המוליכה מטביליסי מערבה. מרכזה של העיר, שהינה אחת מהעתיקות בגאורגיה, הוא אתר מורשת עולמית של אונסק"ו.

מצחתה מהווה מעין עיר עליה לרגל עבור הגיאורגים, מין ותיקן מקומי. הכנסיות הראשונות והעתיקות בגיאורגיה הוקמו במצחתה, והיא הייתה ליבה הרוחני מאז כינונה של הנצרות כדת השולטת בתחילת המאה ה – 4. בעבר מצחתה הייתה גם עיר הבירה המנהלית של גיאורגיה, עד שעיר הבירה עברה לטביליסי במאה ה – 5 לספירה.

  • ייתכנו שינויים (ט.ל.ח)